Praktijken in Noord-Holland

Praktijk: De Droomfabriek Haarlem
Eigenaar: Marieke Drent-Elkerbout
Adres: Floresstraat 14
2022BE Haarlem
๐Ÿ“ฑ 06 - 218 76 015
E-mail: info@dedroomfabriekhaarlem.nl
Website: dedroomfabriekhaarlem.nl

Praktijk: Happy met Hypnose
Eigenaar: Anneke Deken
Adres: Lijsterbes 33
1853 AC  Heiloo
๐Ÿ“ฑ 06 - 16 82 83 62
Email: info@happymethypnose.nl
Website: happymethypnose.nl

Praktijk: Hypnotherapie Koggenland
Eigenaar: Elena Mindrea
Adres: Wieken 41
1633 GV Avenhorn
๐Ÿ“ฑ 06 - 181 70 410
Email: info@hypnotherapiekoggenland.nl
Website: hypnotherapiekoggenland.nl

Praktijk: Innerhintz
Eigenaar: Sietske Hintzen
Adres: Kanaaldijk 93m
1454 AD Watergang
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 121 62 572
E-mail: info@innerhintz.nl
Website: innerhintz.nl

Praktijk: In Verwondering
Eigenaar: Sabien Engelenburg
Adres: IJburglaan 628C
1087 CE Amsterdam
๐Ÿ“ฑ 06 - 52 65 75 93
Email: sabien@inverwondering.nl
Website: inverwondering.nl

Praktijk: Mariette Dietz Coaching
Eigenaar: Mariette Suiker-Dietz
Adres: Kalorama 31h
2132 RA Hoofddorp
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 188 78 115
Email: mariette@dietzcoaching.nl
Website: dietzcoaching.nl

Praktijk: Meijer Coaching & Hypnotherapie
Eigenaar: Ans Meijer
Adres: Brederoodseweg 99
2082 BT  Santpoort-Zuid
๐Ÿ“ฑ 06 - 46 350 100
Email: ans@ansmeijer.com
Website: ansmeijer.com

Praktijk: Praktijk-Merula
Eigenaar: Savannah Alosery
Adres: Zuider Kadijk 40
1602 HM Enkhuizen
๐Ÿ“ฑ 06 - 490 756 82

Email: savannah.alosery@gmail.com

LinkedIn: Savannah Alosery

Praktijk: Paul Bakkum
โ€“ coaching en hypnotherapie
Adres: Edisonweg 10
1821 BN Alkmaar
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 24 6998 27
Email: paul.bakkum@outlook.com
Website: paulbakkum.nl

Praktijk: Powerful Hypnosis
Eigenaar: Anke Krohn
Adres: Stephensonstraat 38
2014 KD Haarlem
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 213 63 919
Email: info@powerfulhypnosis.nl
Website: powerfulhypnosis.nl

Praktijk: SheilaS
Eigenaar: Sheila Truder
Adres: van Ostadestraat 26
2042 VS  Zandvoort
๐Ÿ“ฑ 06 - 27 56 68 90
Email: Sheilatruder@hotmail.com
Website: sheilas.nl

Praktijk: Wilma Alleman Hypno Healing
Eigenaar: Wilma Alleman
Adres: Bannewaard 20
1824 EC Alkmaar
๐Ÿ“ฑ: 06 - 244 97 309
Email: wilma.alleman@gmail.com

Abonneer je nu op onze Nieuwsbrief

(1x per kwartaal)

>