Praktijken in Noord-Holland

Praktijk: De Droomfabriek Haarlem
Eigenaar: Marieke Drent-Elkerbout
Adres: Floresstraat 14
2022BE Haarlem
๐Ÿ“ฑ 0621876015
E-mail: info@dedroomfabriekhaarlem.nl
Website: www.dedroomfabriekhaarlem.nl

Praktijk: De Kracht in Jezelf
Eigenaar: Heleen Sernee
Adres: Otterkoog 16c
1822 BW Alkmaar
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 53 19 45 86
Email: heleen.dekrachtinjezelf@gmail.com
Website: dekrachtinjezelf.net

Praktijk: Els Zilver Hypnotherapie
Eigenaar: Els Zilver
Adres: Horn 17
1645 PG Ursem
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 422 52 636
Email: info@elszilverhypnotherapie.nl
Website: elszilverhypnotherapie.nl

Praktijk: FutureTwo
Eigenaar: Margo van Aken
Adres: President Kennedylaan 184-1
1079 NN Amsterdam
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 14 70 69 70
Email: margo@future2.nl

Praktijk: Hypnotherapie Koggenland
Eigenaar: Elena Mindrea
Adres:  Wieken 41
1633 GV Avenhorn
๐Ÿ“ฑ 06 - 181 70 410
Email: info@hypnotherapiekoggenland.nl
Website: hypnotherapiekoggenland.nl

Praktijk: Innerhintz
Eigenaar: Sietske Hintzen
Adres: Kanaaldijk 93m
1454 AD Watergang
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 121 62 572
E-mail: info@innerhintz.nl
Website: innerhintz.nl

Praktijk: In Verwondering
Eigenaar: Sabien Engelenburg
Adres: IJburglaan 628C
1087 CE Amsterdam
๐Ÿ“ฑ 06 - 52 65 75 93
Email: sabien@inverwondering.nl
Website: inverwondering.nl

Praktijk: Mariette Dietz Coaching
Eigenaar: Mariette Suiker-Dietz
Adres: Kalorama 31h
2132 RA Hoofddorp
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 188 78 115
Email: mariette@dietzcoaching.nl
Website: dietzcoaching.nl

Praktijk: Marion van Zijl
Eigenaar: Marion van Zijl
Adres: Ida Gerhardtstraat 76
1822 MH Alkmaar
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 247 80 956
Email: info@marionvanzijl.nl
Website: marionvanzijl.nl

Praktijk: Praktijk-Merula
Eigenaar: Savannah Alosery
Adres: Zuider Kadijk 40
1602 HM Enkhuizen
06 - 490 756 82

Email:  savannah.alosery@gmail.com

LinkedIn: Savannah Alosery

Praktijk: Paul Bakkum
โ€“ coaching en hypnotherapie
Adres: Edisonweg 10
1821 BN Alkmaar
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 24 6998 27
Email: paul.bakkum@outlook.com
Website: paulbakkum.nl

Praktijk: Powerful Hypnosis
Eigenaar: Anke Krohn
Adres: Stephensonstraat 38
2014 KD Haarlem
๐Ÿ“ฑ 06 โ€“ 21363919
Email: info@powerfulhypnosis.nl
Website: powerfulhypnosis.nl

Praktijk: Wilma Alleman Hypno Healing
Eigenaar: Wilma Alleman
Adres: Bannewaard 20
1824 EC  Alkmaar
๐Ÿ“ฑ: 06 - 244 97 309
Email: wilma.alleman@gmail.com

Abonneer je nu op onze Nieuwsbrief

(1x per kwartaal)

>